Благодарствено писмо клуб „Хрътки“

До УС на БНФК   Уважаеми дами и господа,   От името на клуб “Хрътки” и лично от мое име бих искала да изразя своята искрена благодарност за проявената от вас съпричастност, бърза реакция и човечност в един изключително труден физически и емоционален момент за член на нашия клуб. Благодаря на зооинж. Георги Христозов и…